Microsoft Authenticator

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Authenticator to aplikacja współpracująca z dwuetapową autoryzacją kont w usługach Microsoftu i Google, co zapewnia dodatkową warstwę ochrony. Aplikację można powiązać z różnymi kontami na różne sposoby, na przykład przez skanowanie kodu QR lub tradycyjne, jednorazowe logowanie na konto.

Jeśli konto ma włączoną dwuetapową autoryzację (z pomocą hasła i urządzenia), w aplikacji na powiązanym urządzeniu pojawi się powiadomienie o każdym logowaniu. Z jej poziomu trzeba zatwierdzić logowanie, wypełniając instrukcje – na przykład podając odpowiednią liczbę, wzór, odcisk palca albo PIN, i można kontynuować pracę.

Jeśli urządzenie nie jest połączone z Internetem, można wykorzystać aplikację do wygenerowania jednorazowego kodu, umożliwiającego logowanie. Możliwe jest też autoryzowanie logowania z tego samego urządzenia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Microsoft Authenticatorem zalogujesz się nie podając hasła, wszędzie poza mobilnym Windowsem

18
31.01.2017  •  Anna Rymsza

Do aplikacji Microsoft Authenticator dla Androida i iOS-a trafiła już możliwość logowania się na konto Microsoft bezpośrednio na tym samym urządzeniu mobilnym. Co dziwne, jeśli ktoś ma smartfona z mobilnymi okienkami, nie może skorzystać z nowości w aplikacji. Microsoft Authenticator dla Windowsa nie został jeszcze aktualizowany. Zmiana nie dotyczy też kont Google, obsługiwanych przez aplikację. Logowanie w ten sposób jest możliwe od tygodnia na Androidzie, a od dziś na iOS-ie. Podczas uzyskiwania dostępu do konta można wybrać aplikację jako drogę potwierdzania tożsamości. Na urządzenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję