iOSWiadomościTargi, konferencje i wydarzeniaESK 2016
ESK 2016 ikona

ESK 2016

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ESK 2016 to oficjalna aplikacja Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we Wrocławiu. To kompleksowa baza wiedzy o wydarzeniach organizowanych w stolicy Dolnego Śląska w ramach ESK 2016, opracowana przez zespół złożony z pracowników oraz studentów Politechniki Wrocławskiej.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo informacji związanych z życiem kulturalnym Wrocławia, z naciskiem na ESK 2016. Widać to już na ekranie ładowania programu, który losowo wyświetla historię wybranego wrocławskiego zabytku, np. Hali Stulecia. W aplikacji znajdziemy też mapę miejsc ważnych dla Europejskiej Stolicy Kultury 2016, np. Bar Barbara, Narodowe Forum Muzyki, Kino Nowe Horyzonty i wiele, wiele innych. Na użytkowników czekają też mapy tematyczne, np. śladem wrocławskiej muzyki lub literatury.

Aplikacja mobilna ESK 2016 na iOS zawiera też szczegółowy spis bieżących wydarzeń w ramach ESK 2016. Można je filtrować według daty lub według lokalizacji, wtedy aplikacja wybierze te, które odbywają się najbliżej naszego bieżącego położenia. Z poziomu aplikacji możemy też uruchomić streaming audycji emitowanych na antenie Radia Wrocław Kultura. Ciekawym wyróżnikiem programu mobilnego ESK 2016 jest też wbudowany moduł rzeczywistości poszerzonej, który bazując na danych z nadajnika GPS potrafi pokazać wiele przydatnych informacji w nawiązaniu do otoczenia, w którym aktualnie przebywamy.

Program jest dostępny za darmo w AppStore, działa zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWrocApp
Liczba pobrań74
Data aktualizacji15 sty 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
ESK 2016 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)