Etui SanDiska rozszerzy pamięć iPhone’a nawet o 128 GB

Etui SanDiska rozszerzy pamięć iPhone’a nawet o 128 GB

Etui SanDiska rozszerzy pamięć iPhone’a nawet o 128 GB
24.06.2016 18:02

Apple nadal oferuje iPhone’a w wersji z 16 GB na dane, a w 2016 roku tak niewielką ilość przestrzeni można szybko zapełnić. Niestety, nie znajdziemy tu gniazda na kartę pamięci, więc w razie braku miejsca jedynym wyjściem jest usunięcie starych plików. Właśnie pojawiło się jednak ciekawsze chyba dla wielu rozwiązanie: SanDisk stworzył etui z wbudowaną pamięcią do iPhone’a.

Znaczna większość dostępnych smartfonów to delikatne urządzenia, na których pierwsze ślady użytkowania pojawiają się nawet jeśli obchodzimy się z nimi jak z jajkiem. Dlatego spora część użytkowników decyduje się na zakup etui, którego głównym zadaniem jest dodatkowa ochrona obudowy.

iXpand Memory Case | Official Product Overview

Do iPhone’a możemy kupić iXpand Memory Case, etui produkcji SanDiska. Nie, ta znana z produkcji pamięci półprzewodnikowych firma nie wzięła się nagle za tworzenie typowych akcesoriów do ochrony smartfonów. Ich produkt to przede wszystkim dodatkowa przestrzeń na dane, która przy okazji zapewnia także większą odporność na uszkodzenia. Skoro nie ma gniazda na kartę pamięci, to SanDisk zaproponował inne rozwiązanie – etui z wbudowaną pamięcią. Komunikacja z iPhonem odbywa się z wykorzystaniem złącza Lightning.

Maksymalnie możemy dołożyć 128 GB (129 dolarów), dostępne są jeszcze wersje z 32 i 64 GB (odpowiednio 59 i 99 dolarów). iXpand Memory Case kompatybilne jest z iPhonem 6 i 6s. Dziwna decyzja, że nie wydano edycji dla większych modeli Plus. Etui kupimy w wersji czerwonej, szarej, błękitnej i miętowej. Natomiast po dopłaceniu 40 dolarów dostaniemy dodatkowy moduł z akumulatorem 1900 mAh.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)