WindowsNarzędziaWirtualizacjaEvalaze Free Edition
Evalaze Free Edition ikona

Evalaze Free Edition2.2.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Evalaze to bezpłatna odmiana narzędzia, umożliwiającego wirtualizację aplikacji w systemie Windows. Pozwala ono na uruchomienie większości najpopularniejszych programów w odizolowanym od systemu wirtualnym środowisku, a także ich przenoszenie pomiędzy różnymi komputerami bez konieczności instalacji.

Narzędzie w czasie swojego działania wykonuje dwie tzw. migawki systemu, przed i po instalacji oprogramowania, które chcielibyśmy zwirtualizować. Wszystkie skojarzone z nim komponenty, tj. pliki, wpisy w rejestrze itp. umieszczane są we wskazanej przez użytkownika lokalizacji. Evalaze pozwala na wirtualizowanie aplikacji i gier w dwóch trybach, całkowicie odizolowanym od środowiska operacyjnego oraz umożliwiającym na interakcję (współdziałanie) z nim.

Evalaze jest programem prostym w obsłudze i oferuje przyjazny początkującym użytkownikom kreator wirtualizacji. Z jego pomocą testować możemy np. nieznane aplikacje bez obaw, iż te wyrządzą jakiekolwiek szkody w systemie Windows. Narzędzie dobrze sprawdza się również podczas przenośnych wersji ulubionych programów oraz gier.

Pomimo braku polskiej wersji językowej Evalaze nie powinno przysporzyć żadnych problemów nawet początkującym użytkownikom. Atutem narzędzia jest również brak konieczności jego instalacji w systemie - jest ono gotowe do użycia tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
ProducentDögel GmbH.
Liczba pobrań2 102
Data aktualizacji10 gru 2013
Rozmiar pliku9.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Evalaze Free Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)