bESGjAJN
Evernote ikona

Evernote

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Evernote to jedna z najpopularniejszych platform do zarządzania naszymi notatkami. Poszczególne notatki są tworzone w ramach notatników, te z kolei są synchronizowane w ramach konta Evernote wymaganego do używania aplikacji, dzięki czemu są dostępne na wszystkich wspieranych urządzeniach.

bESGjAJP

Notatki mogą zawierać nie tylko formatowany tekst, w którym dostępne jest kilka opcji edycyjnych, np. pogrubienie, podkreślenie, listy, ale również nagrania dźwiękowe, zdjęcia, zeskanowane dokumenty, tekst dyktowany, załączniki w formie plików, czy tzw. Skitche – dostępne w ramach dodatkowej aplikacji producenta opisane zdjęcia, z naniesionymi opisami i strzałkami wskazującymi konkretne miejsca. Ponadto notatki mogą być tagowane poprzez używanie znaczników.

Wykonanie Evernote bardzo dobrze wpisuje się w płaski interfejs nowych wersji iOS. Jest w pełni przetłumaczony. Aplikacja jest darmowa, jednak możliwe jest wykupienie abonamentu premium, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do dodatkowych możliwości np. notatniki offline, ochrona PINem, wersjonowanie, oraz zwiększony limit transferu miesięcznego.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań158
Data aktualizacji28 paź 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Evernote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESGjAJZ
Komentarze (0)
bESGjAKL