Explore 1401 to pierwszy ultrabook w ofercie Kruger&Matz #prasówka

Explore 1401 to pierwszy ultrabook w ofercie Kruger&Matz #prasówka

Explore 1401 to pierwszy ultrabook w ofercie Kruger&Matz #prasówka
Łukasz Maślanka
04.05.2016 10:38, aktualizacja: 04.05.2016 11:37

Kruger&Matz, doskonale już znany z bogatej oferty sprzętu audio oraz rozwiązań mobilnych jak smartfony i tablety, postanowił w tym roku zaznaczyć swoją obecność na rynku notebooków. Pierwszym wyprodukowanym przez firmę urządzeniem z tej kategorii, które zadebiutowało właśnie na rynku, jest 14” ultrabook Explore 1401.

Obraz

Za płynną pracę systemu Windows 10, w który zostało wyposażone urządzenie, odpowiada procesor Intel Core M o częstotliwości do 2 GHz wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Zaawansowane parametry techniczne zostały zamknięte w smukłej aluminiowej obudowie, która nadaje Explore 1401 charakterystycznego dla większości urządzeń Kruger&Matz stylowego wyglądu.

Obraz

Ultrabook Kruger&Matz Explore 1401, z procesorem Intel Core M-5Y10c, zdobędzie serca użytkowników doskonałą wydajnością oraz dynamicznym działaniem programów i aplikacji. Urządzenie, wyposażone w 14” ekran IPS o rozdzielczości 1920x1080px, doskonale sprawdzi się w czasie codziennej pracy - podczas tworzenia dokumentów biurowych, serfowania w intrenecie czy odtwarzania plików wideo w wysokiej rozdzielczości. System i najczęściej używane programy można zainstalować na wbudowanym dysku SSD o pojemności 128 GB, który daje gwarancję szybszego działania plików i aplikacji.

Obraz

Kruger&Matz Explore 1401 został wyposażony we wszystko czego można oczekiwać od notebooka w codziennej pracy: slot na kartę microSD, dwa porty USB 3.0 gwarantujące dużą prędkość transmisji danych oraz możliwość podłączenia urządzeń sterujących, a także port miniHDMI, do podłączenia do dużego ekranu. Cały szereg funkcji, które dopełnia bateria 5200 mAh, skrywa elegancka aluminiowa obudowa o grubości 16mm.

Ultrabook Kruger&Matz dostępny jest w oficjalnym sklepie na stronie krugermatz.com lub w salonach LPelektronik w cenie 2 399 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)