Facebook przypomni, byś porozmawiał z „drugą połówką” w Walentynki

Facebook przypomni, byś porozmawiał z „drugą połówką” w Walentynki13.02.2018 19:06
Facebook przypomni, byś porozmawiał z „drugą połówką” w Walentynki

Facebook szykuje niespodziankę dla obchodzących Walentynki. Z okazji środowego święta planuje zmiany w komunikatorze Facebook Messenger, które wprowadzą nas w bardziej romantyczny nastrój. Nowości zobaczymy 14 lutego, ale zostaną z nami na dłużej.

Zgodnie z walentynkowa konwencją, wszędzie będzie mnóstwo serduszek. Osoby, które oznaczyły na Facebooku swój związek, otrzymają powiadomienie, które otworzy rozmowę z partnerem lub partnerką, a byśmy pamiętali z kim rozmawiamy, ekran pokryje się girlandą z serc. Twórcy tego wynalazku albo zakładają, że ktoś może zapomnieć odezwać się do swojej „drugiej połówki”, albo mają za złe parom, że śmią rozmawiać inaczej niż przez Messengera.

350210189938681793

Pojawiły się też dodatki w kolekcji filtrów aparatu i czatu wideo. Tu też zobaczymy oczywiście mnóstwo serduszek, od serc w miejscu oczu po filtr „królowa kier”. Dodatki zostały przygotowane na wypadek, gdyby ktoś zamierzał nagrać walentynkę z pomocą komunikatora, ale jak już wspomniałam, będzie można z nich korzystać także w inne dni roku. To dobra wiadomość dla obchodzących Noc Kupały – też będą mogli skorzystać z filtrów na święto zakochanych.

Messenger podmieni też domyślne emoji czatu na twarz z sercami zamiast oczu, co ma nam ułatwić dzielenie się miłością. Aplikacja przypomni też o możliwości ustawienia własnego koloru, emoji i pseudonimu rozmówcy dla czatu, dzięki czemu ta osoba będzie bardziej wyjątkowa. Facebook podzielił się też najpopularniejszymi własnymi emoji, ustawianymi przez użytkowników Messengera – serduszka rzeczywiście są bardzo wysoko na liście, a najpopularniejszym kolorem jest czerwony.

350210189938878401

Prawdopodobnie najpraktyczniejszą zmianą, przynajmniej dla osób rozmawiających z partnerami przez Messengera, jest prezentacja tego jedynego, wyjątkowego kontaktu na szczycie listy aktywnych, jeśli osoba jest połączona.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)