++FakturySQL ikona

++FakturySQL9.0.0

WindowsFirmaProgramy do fakturowania++FakturySQL
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

++FakturySQL to rozbudowany, a zarazem bardzo prosty w obsłudze program do fakturowania kierowany do płatników VAT, jak również podmiotów z niego zwolnionych.

Umożliwia wygodne ewidencjonowanie sprzedaży, pozwalając przedsiębiorcy na wystawiane faktur VAT, faktur uproszczonych, faktur pro-forma, marża a także faktur zaliczkowych, końcowych, korygujących oraz rachunków i paragonów. Aplikacja pozwala na obsługę faktur w walutach obcych, a baza kursów walut jest samoczynnie aktualizowana przez program na podstawie danych udostępnianych przez NBP. Ponadto ++FakturySQL wyposażony jest dodatkowo w funkcje sprawdzające poprawność numerów NIP, REGON, PESEL oraz kont bankowych IBAN.

Aplikacja pozwala na wydruk wystawionych dokumentów sprzedażowych - w tym wydruk zbiorczy np. na koniec miesiąca, a także automatycznie przygotowuje polecenia przelewów bankowych i umożliwia zapis faktur do plików PDF. W programie ++FakturySQL nie zabrakło także funkcji kartoteki kontrahentów, towarów i usług oraz modułu statystyk i raportów, dających możliwość kompleksowej analizy prowadzonej działalności.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.011 ocen
Twoja ocena
Producentquanteco
Liczba pobrań7 500
Data aktualizacji20 wrz 2017
Rozmiar pliku6.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
++FakturySQL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)