WindowsFirmaProgramy do fakturowania++FakturySQL
++FakturySQL ikona

++FakturySQL9.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

++FakturySQL to rozbudowany, a zarazem bardzo prosty w obsłudze program do fakturowania kierowany do płatników VAT, jak również podmiotów z niego zwolnionych.

Umożliwia wygodne ewidencjonowanie sprzedaży, pozwalając przedsiębiorcy na wystawiane faktur VAT, faktur uproszczonych, faktur pro-forma, marża a także faktur zaliczkowych, końcowych, korygujących oraz rachunków i paragonów. Aplikacja pozwala na obsługę faktur w walutach obcych, a baza kursów walut jest samoczynnie aktualizowana przez program na podstawie danych udostępnianych przez NBP. Ponadto ++FakturySQL wyposażony jest dodatkowo w funkcje sprawdzające poprawność numerów NIP, REGON, PESEL oraz kont bankowych IBAN.

Aplikacja pozwala na wydruk wystawionych dokumentów sprzedażowych - w tym wydruk zbiorczy np. na koniec miesiąca, a także automatycznie przygotowuje polecenia przelewów bankowych i umożliwia zapis faktur do plików PDF. W programie ++FakturySQL nie zabrakło także funkcji kartoteki kontrahentów, towarów i usług oraz modułu statystyk i raportów, dających możliwość kompleksowej analizy prowadzonej działalności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.011 ocen
Twoja ocena
Producentquanteco
Liczba pobrań8 135
Data aktualizacji20 wrz 2017
Rozmiar pliku6.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
++FakturySQL ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)