WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFAT32 Format
FAT32 Format ikona

FAT32 Format1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FAT32 Format to niewielkie narzędzie do formatowania dysków lub przenośnych pamięci z wykorzystaniem tytułowego systemu plików FAT32, bez względu na rozmiar partycji (nawet do 2TB).

Aplikacja sprawdzi się świetnie szczególnie w nietypowych zastosowaniach, gdzie musimy wykorzystać koniecznie ten system plików, ale chcemy użyć pamięci o większej pojemności. W praktyce bowiem, w przypadku dysków twardych i systemu Windows najczęściej stosuje się system NTFS, zaś dla kart pamięci większych od 32GB jest to zazwyczaj system plików exFAT.

Programu można więc z powodzeniem użyć na przykład w celu sformatowania 64GB karty pamięci do formatu FAT32, aby zadziałała poprawnie w urządzeniach obsługujących teoretycznie maksymalnie tylko 32GB pamięci (jest to częste zjawisko między innymi w przypadku tańszych samochodowych rejestratorów wideo).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań115 195
Data aktualizacji23 lip 2021
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FAT32 Format ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)