r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

feedly: your work newsfeed 37.1.0

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści

Aplikacja feedly: your work newsfeed jest mobilnym przedłużeniem serwisu internetowego Feedly, zapewniającym dostęp do ulubionych stron internetowych, blogów, serwisów z podcastami i filmami. Feedly pozwala wygodnie śledzić informacje ze wszystkich interesujących nas stron, a także odkrywać nowe treści.

Galeria programu

Gdy Google zamknęło swój Czytnik, służący do zapisywania treści ze stron internetowych za pomocą RSS-ów, wówczas Feedly wyrosło na najlepszą alternatywę dla zlikwidowanego google'owego serwisu. Od tego czasu usługa jest stale rozwijana i aktualizowana.

Feedly pozwala dodawać treści z lubianych przez użytkownika stron internetowych, łącznie z kanałami wideo np. na YouTube. Wystarczy wpisać interesujący nas adres strony w wyszukiwarkę w usłudze, a Feedly zajmie się resztą i doda ją do obserwowanych źródeł. Te możemy grupować według preferencji, np. tematycznie. Możemy też zaufać algorytmom usługi, które dostarczają propozycje stron internetowych, które warto obserwować.

W aplikacji mobilnej treści wyświetlane są wg daty dodania, a program skupia się na materiałach, których jeszcze nie przeczytaliśmy. Możemy też zerknąć, jakie teksty i materiały są aktualnie najbardziej popularne. Wszystkie nasze zasubskrybowane źródła możemy przeglądać według nazwy, serwis po serwisie.

Feedly oferuje sporo możliwości integracji z innymi popularnymi aplikacjami. Artykuły możemy zapisywać do późniejszej lektury albo w usłudze, albo w Pocket lub Instapaper oraz Evernote. Treści możemy przesyłać również do OneNote, np. do notatnika współdzielonego z naszymi współpracownikami. Aplikacja Feedly wyświetla też powiadomienia, gdy na oznaczonej przez nas jako ważna stronie pojawią się nowe treści. Artykuły możemy też udostępniać wygodnie za pomocą androidowego mechanizmu dzielenia się treściami, a aplikacja mobilna dobrze współpracuje np. z HootSuite, co pozwala planować wpisy na fanpage'u na Facebooku lub na profilu na Twitterze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.