feedly: your work newsfeed 38.0.0

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja feedly: your work newsfeed jest mobilnym przedłużeniem serwisu internetowego Feedly, zapewniającym dostęp do ulubionych stron internetowych, blogów, serwisów z podcastami i filmami. Feedly pozwala wygodnie śledzić informacje ze wszystkich interesujących nas stron, a także odkrywać nowe treści.

Gdy Google zamknęło swój Czytnik, służący do zapisywania treści ze stron internetowych za pomocą RSS-ów, wówczas Feedly wyrosło na najlepszą alternatywę dla zlikwidowanego google'owego serwisu. Od tego czasu usługa jest stale rozwijana i aktualizowana.

Feedly pozwala dodawać treści z lubianych przez użytkownika stron internetowych, łącznie z kanałami wideo np. na YouTube. Wystarczy wpisać interesujący nas adres strony w wyszukiwarkę w usłudze, a Feedly zajmie się resztą i doda ją do obserwowanych źródeł. Te możemy grupować według preferencji, np. tematycznie. Możemy też zaufać algorytmom usługi, które dostarczają propozycje stron internetowych, które warto obserwować.

W aplikacji mobilnej treści wyświetlane są wg daty dodania, a program skupia się na materiałach, których jeszcze nie przeczytaliśmy. Możemy też zerknąć, jakie teksty i materiały są aktualnie najbardziej popularne. Wszystkie nasze zasubskrybowane źródła możemy przeglądać według nazwy, serwis po serwisie.

Feedly oferuje sporo możliwości integracji z innymi popularnymi aplikacjami. Artykuły możemy zapisywać do późniejszej lektury albo w usłudze, albo w Pocket lub Instapaper oraz Evernote. Treści możemy przesyłać również do OneNote, np. do notatnika współdzielonego z naszymi współpracownikami. Aplikacja Feedly wyświetla też powiadomienia, gdy na oznaczonej przez nas jako ważna stronie pojawią się nowe treści. Artykuły możemy też udostępniać wygodnie za pomocą androidowego mechanizmu dzielenia się treściami, a aplikacja mobilna dobrze współpracuje np. z HootSuite, co pozwala planować wpisy na fanpage'u na Facebooku lub na profilu na Twitterze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

feedly – wysyp przydatnych nowości w popularnym czytniku RSS

22
05.04.2017  •  Maciej Olanicki

Śledzenie nowości na Facebooku czy Twitterze nie uchroni użytkownika przed pominięciem ważnej wiadomości. Z tego powodu wciąż popularne są czytniki RSS – dla wygodnej listy automatycznie aktualizowanych nagłówków nie sposób znaleźć alternatywy. Schedę po Czytniku Google przejęło feedly, do którego właśnie zawitały spore nowości. Największa z nich stanowi wprowadzenie Boards, czyli swoistego kontenera nagłówków. Dotąd dla zapisania konkretnej wiadomości służyć mogła tylko gwiazdka, która dodawała artykuł do ulubionych. Odtąd możliwe jest tworzenie całych folderów, organizowanie tam materiałów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi