Ferro Backup System 4.1 z zaawansowanymi właściwościami NTFS

19.06.2013 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ferro Backup System to polskie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych w sieciach komputerowych, obecne na rynku od ponad 10 lat. Oprogramowanie jest szczególnie popularne wśród zarządzających średniej wielkości sieciami. Obecnie korzysta z niego kilka tysięcy firm i instytucji w kraju.

Obraz

Ferro Backup pozwala tworzyć kopie zapasowe dla maszyn pracujących pod kontrolą Windows, Linuksa i OS X. W najnowszej wersji 4.1 oprogramowania wprowadzono przede wszystkim nowe możliwości pozwalające na kompleksowe zabezpieczanie plików przechowywanych na partycjach NTFS. Pierwszą z nich jest backup list kontroli dostępu DACL i SACL, dzięki czemu w przypadku awarii można odtworzyć pliki wraz z informacjami o prawach dostępu i zasadach inspekcji. Drugą jest możliwość wykonania kopii zapasowej zaszyfrowanych plików (EFS), których backup standardowymi narzędziami może nieraz sprawiać kłopoty. Trzecią z nowościjest przetwarzanie przez program dowiązań symbolicznych, dowiązań stałych i punktów ponownej analizy. Dzięki temu obiekty docelowe są archiwizowane tylko raz, bez względu na to ile dowiązań występuje w systemie plików, co pozwala skrócić czas wykonywania operacji oraz zaoszczędzić miejsce na docelowym dysku. Pozostałe zmiany dotyczą usprawnień konsoli sterowania, obsługi skryptów po stronie serwera backupu i naprawy drobnych błędów znalezionych w poprzedniejwersji.

Ferro Backup System dostępny jest w pakietach zawierających licencje na 5,10, 30, 50 i 100 stanowisk. Cena najmniejszego pakietu wynosi 490 zł, anajwiększego 3 500 zł. Wersję testową Ferro Backup System 4.1 można pobrać z naszego portalu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)