WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFile Copier

File Copier1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

File Copier to darmowa aplikacja, która – zgodnie z tym, co sugeruje jej nazwa – pozwala na kopiowanie plików. Nie jest to mimo wszystko jedyna funkcja opisywanego narzędzia, bowiem może ono posłużyć również do odzyskiwania cennych danych.

Co oferuje File Copier?

Za sprawą File Copier możemy bowiem kopiować uszkodzone pliki znajdujące się na dyskach twardych i zewnętrznych nośnikach. Dzięki temu będziemy mogli potem spróbować przywrócić je do użytku, gdyż narzędzie zawiera specjalną funkcję umożliwiającą wypełnianie nieczytelnych danych danymi zastępczymi, co być może pozwoli nam na odtworzenie choćby części wybranego dokumentu.

Do czego jest ten program?

File Copier warto zainstalować w sytuacji, gdy podczas kopiowania plików z rozmaitych nośników Eksplorator Windows wyświetla komunikaty o błędzie, w efekcie czego nie możemy przenieść danych czy to z uszkodzonej płyty CD/DVD, pendrive’a, dysku zewnętrznego lub innego dysku twardego. Poza tym w trakcie kopiowania istnieje opcja pominięcia katalogów, do których użytkownik nie posiada uprawnień.

Wersja portable

Co istotne, File Copier nie wymaga instalacji. Możemy uruchomić program za pomocą graficznego interfejsu użytkownika lub też przy użyciu wiersza poleceń.

Najważniejsze cechy:

  • darmowe narzędzie do kopiowania plików
  • umożliwia odzyskiwanie cennych dokumentów
  • idealna aplikacja dla osób, które chcą przywróć dane z uszkodzonych nośników (HDD, zewnętrzne dyski twarde, pendrive’y, płyty CD/DVD)
  • dwa tryby pracy: GUI i wiersz poleceń
  • wersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań451
Data aktualizacji16 wrz 2019
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)