WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFileActivityWatch
FileActivityWatch ikona

FileActivityWatch1.65

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FileActivityWatch to niewielkie, ale przydatne narzędzie, które pozwala monitorować w systemie Windows wszelakie operacje wykonywane na plikach. Dzięki niemu dowiemy się jakie dane były odczytywane, zapisywane lub usuwane.

Program w czasie rzeczywistym monitoruje wszelakie aktywności mające miejsce w odniesieniu do konkretnych plików. W głównym oknie prezentowane jest zestawienie danych, na których wykonywane były wspomniane operacje wraz ze szczegółowymi informacjami. Zawierają one m.in. nazwę i lokalizację pliku, ID i nazwę procesu, ilość danych odczytanych, zapisanych i usuniętych, a także dokładny czas pierwszej i ostatniej operacji. FileActivityWatch daje możliwość zapisania całego zestawienia w formie raportu HTML.

Narzędzie FileActivityWatch rozpowszechniane jest w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań346
Data aktualizacji6 wrz 2021
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FileActivityWatch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)