Finalna wersja Microsoft Security Essentials już niebawem

Finalna wersja Microsoft Security Essentials już niebawem

Redakcja
21.09.2009 15:56

Jak wynika z wiadomości e-mail wysłanej do betatesterów Microsoft Security Essentials (MSE), firma Microsoft planuje wydanie finalnej wersji tego programu w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Microsoft Security Essentials to darmowe oprogramowanie zwalczające szkodliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, rootkity, trojany czy spyware. Program zastąpić ma płatny Windows Live OneCare, który został wycofany pod koniec ubiegłego roku. Aktualna nazwa programu została przyjęta w czerwcu. Wcześniej Microsoft Security Essentials był znany jedynie z nazwy kodowej "Morro".

Wiadomości rozesłane do betatesterów zawierają podziękowania Microsoftu za uczestnictwo w programie beta i zachęcają do instalacji najnowszej wersji próbnej. Co ważniejsze, korporacja wspomina, że finalna wersja Microsoft Security Essentials ukaże się w nadchodzących tygodniach.

Microsoft Security Essentials niewątpliwie będzie mógł konkurować z niektórymi programami antywirusowymi, jednak jego premiera raczej nie wpłynie na sprzedaż rozbudowanych pakietów zabezpieczających.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)