Finanse domowe ikona

Finanse domowe1.0.0.3826

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Finanse domowe to jedna z najbardziej funkcjonalnych i darmowych aplikacji przeznaczonych do zarządzania finansami w obrębie gospodarstwa domowego. Umożliwia gromadzenie oraz monitorowanie danych dotyczących naszych wydatków, przychodów i oszczędności.

Aplikacja wyposażona została w szereg prostych funkcji, mających za zadanie ewidencjonowanie wszelakich transakcji wraz z ich szczegółowym opisem. Możliwe jest np. dodawanie informacji o poniesionym wydatku wraz z danymi o kwocie, sposobie płatności, jego dacie czy osobie, która go wygenerowała. Program Finanse domowe pozwala porządkować w kategorie zarówno wydatki, przychody, jak również oszczędności i wyświetlać zestawienia z uwzględnieniem wspomnianych kategorii.

Inną ciekawą funkcją programu jest moduł, służący do analizy finansowej naszego gospodarstwa domowego. Z jego poziomu uzyskujemy dostęp do wielu interesujących danych i wykresów o m.in. stosunku przychodów do wygenerowanych wydatków, wskaźniku oszczędzania itp. Możliwości programu mogą zostać łatwo poszerzone o obsługę lokat, planowanie płatności i funkcje ograniczania wydatków za sprawą dostępnych na stronie internetowej twórcy, dodatkowych modułów.

Udostępnij
Finanse domowe 1.0.0.3826wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.012 ocen
Twoja ocena:
ProducentOpiumSoft
Liczba pobrań47 557
Data aktualizacji17 wrz 2014
Rozmiar pliku4.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Finanse domowe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (28)