WindowsDomOrganizery finansoweFinanse domowe
Finanse domowe ikona

Finanse domowe1.0.0.3826

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Finanse domowe to jedna z najbardziej funkcjonalnych i darmowych aplikacji przeznaczonych do zarządzania finansami w obrębie gospodarstwa domowego. Umożliwia gromadzenie oraz monitorowanie danych dotyczących naszych wydatków, przychodów i oszczędności.

Aplikacja wyposażona została w szereg prostych funkcji, mających za zadanie ewidencjonowanie wszelakich transakcji wraz z ich szczegółowym opisem. Możliwe jest np. dodawanie informacji o poniesionym wydatku wraz z danymi o kwocie, sposobie płatności, jego dacie czy osobie, która go wygenerowała. Program Finanse domowe pozwala porządkować w kategorie zarówno wydatki, przychody, jak również oszczędności i wyświetlać zestawienia z uwzględnieniem wspomnianych kategorii.

Inną ciekawą funkcją programu jest moduł, służący do analizy finansowej naszego gospodarstwa domowego. Z jego poziomu uzyskujemy dostęp do wielu interesujących danych i wykresów o m.in. stosunku przychodów do wygenerowanych wydatków, wskaźniku oszczędzania itp. Możliwości programu mogą zostać łatwo poszerzone o obsługę lokat, planowanie płatności i funkcje ograniczania wydatków za sprawą dostępnych na stronie internetowej twórcy, dodatkowych modułów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.012 ocen
Twoja ocena
ProducentOpiumSoft
Liczba pobrań48 491
Data aktualizacji17 wrz 2014
Rozmiar pliku4.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Finanse domowe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)