Firefox Contacts 0.3 wydany

Strona głównaFirefox Contacts 0.3 wydany
23.04.2010 01:16
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski

Mozilla udostępniła kolejną testową wersję Contacts - dodatku do przeglądarki internetowej Firefox pozwalającego na łatwe zarządzanie kontaktami.

Wersja 0.3 wzbogaciła się o obsługę serwisów Yahoo! i Facebook oraz integrację z paskiem adresu. Ponadto możliwe stało się automatyczne wyszukiwanie informacji o wybranych osobach w zasobach Sieci poprzez wpisanie ich adresu mailowego bądź adresu profilu w serwisie społecznościowym w pasku AwesomeBar. Wyszukiwanie informacji o danych kontaktach obejmować ma m.in. Webfinger, HCard import, Google Social Graph, Facebook, Gravatar, Yelp, Amazon i Flickr.

Za sprawą Contacts możemy zebrać w jednym miejscu informacje o naszych kontaktach z wielu serwisów i książek adresowych oraz zarządzać nimi w sposób spójny i kompleksowy. Dzięki wprowadzonym zmianom Contacts może teraz samodzielnie zaimportować nasze kontakty z Facebooka i Yahoo! i uzupełniać nimi pola formularzy na stronach internetowych, takie jak e-mail czy adres.

Contacts 0.3 można pobrać bezpośrednio ze strony projektu - należy pamiętać, że jest to wersja testowa i może działać potencjalnie niestabilnie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)