WindowsGryPrzygodoweFive Nights at Freddy's 2

Five Nights at Freddy's 2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Five Nights at Freddy's 2 to horror z perspektywy pierwszej osoby autorstwa niezależnego twórcy, Scotta Cawthona. Poprzednia część nie tylko została doceniona przez media, ale także zdobyła wiele nagród.

W grze Five Nights at Freddy's 2 ponownie wcielamy się w postać stróża w Freddy Fazbear’s Pizza, ale nie jest to ta sama postać, którą sterowaliśmy w pierwszej odsłoniecyklu. Naszym zadaniem jest monitorowanie kamer i pilnowanie porządku, a następnie – jak się okazuje – przetrwanie tytułowych pięciu nocy.

Wykonując powierzone nam obowiązki należy mieć na uwadze fakt, że osoba zatrudniona poprzednio na naszym stanowisku skarżyła się na animatroniczne postacie, które zamierzały dostać się do biura. Wspomniany jegomość pracuje teraz na dziennej zmianie, a z tym, co dzieje się po zmroku, musi uporać się nasz protagonista.

Warto dodać, że animatroniczne postacie zostały wyposażone w system rozpoznawani twarzy, ale podczas rozgrywki w Five Nights at Freddy's 2 możemy założyć specjalną maskę, dzięki której uda nam się oszukać przeciwników starających się zabić głównego bohatera.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentScott Cawthon
Liczba pobrań4 946
Data aktualizacji17 mar 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)