Flipboard dostępny dla wszystkich, czyta YouTube i Google+

Flipboard dostępny dla wszystkich, czyta YouTube i Google+

22.06.2012 10:57

Flipboard — czytnik RSS i różnych kanałów informacyjnych, który podbił serca posiadaczy urządzeń z iOS — jest już dostępny w wersji stabilnej dla Androida. Aplikację można znaleźć w sklepie Google Play.

Możliwość pobrania Flipboard na dowolny telefon z Androidem to nie jedyna nowość, jaką przygotowali dla użytkowników twórcy aplikacji. Czytnik dostępny jest również dla tabletów Nook w sklepie Nook App Store oraz dla Kindle Fire. Najważniejszymi zmianami jednak jest możliwość przeglądania strumieni z YouTube i Google+.

Z poziomu najnowszego Flipboarda można przeglądać aktywność znajomych z kręgów na Google+, dawać „+1” postom oraz swobodnie komentować. Ciekawie została rozwiązana obsługa YouTube — Flipboard sprawia, że możemy przeglądać filmy ze swojego kanału jak strony książki… brzmi dziwnie, ale okazało się całkiem wygodne. Flipboard pozwala na przeglądanie własnego kanału, subskrypcji, ulubionych filmów, oraz najczęściej oglądanych materiałów.

Dodatkowo użytkownicy aplikacji w Niemczech, Włoszech, Korei, Holandii i Hiszpanii będą mogli korzystać z w pełni przetłumaczonej wersji programu. Dla tych krajów przygotowane zostały również rekomendacje z różnych dziedzin.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)