WindowsGryRPG i MMOFNaF World

FNaF World1.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Twórca horrorów z serii Five Nights at Freddy's doskonale wiedział, jak zarobić na pomyśle, który niespodziewanie wzbudził zainteresowanie pośród graczy i internautów. W kilkumiesięcznych odstępach wypuszczał kolejne części, spijając szybko finansową śmietankę. Postanowił do tego dotrzeć do młodszych odbiorców. Stąd wziął się projekt RPG FNaF World, z początku udostępniany jako produkcja płatna, potem już za darmo.

Fani mechatronicznych postaci nie byli niestety zadowoleni z pierwotnej wersji dzieła, którą musieli kupić. Jego ojciec podjął więc męską decyzję, aby zapomnieć o opłatach i rozwijać tytuł zgodnie z uwagami wszystkich, którzy zdecydują się go pobrać, a także wypróbować. W rezultacie mamy w miarę regularne aktualizacje, wprowadzające szlify graficzne, jak również liczne poprawki do kodu gry. Wiara w dzieło została przywrócona.

FNaF World to dosyć klasyczne podejście do tematu RPG, tylko od tej japońskiej strony. Kierujemy tu zespołami zwierzaków, reprezentowanymi na mapie zawsze przez jednego bohatera. Poruszamy się po całkiem kolorowym świecie dowolnie, odwiedzając sklepy i postacie niezależne, a w przerwach toczymy losowo aktywujące się walki. Wymierzamy ciosy, zamieniamy ekipy uderzeniowe, a potem zyskujemy przedmioty oraz pieniądze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentScott Cawthon
Liczba pobrań14 151
Data aktualizacji12 lut 2016
Rozmiar pliku237.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)