WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFolderChangesView
FolderChangesView ikona

FolderChangesView2.31

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FolderChangesView to bardzo proste w obsłudze narzędzie do śledzenia zmian zachodzących w monitorowanych folderach znajdujących się na komputerze oraz pozostałych urządzeniach w sieci lokalnej.

Podczas korzystania z FolderChangesView możemy natychmiast dowiedzieć się, jakie pliki zostały utworzone, zmodyfikowane bądź usunięte, co pozwoli nam na kontrolowanie zawartości dysku twardego w czasie rzeczywistym. Aplikacja idealnie sprawdzi się w środowisku domowym, jak również w mniejszych przedsiębiorstwach. Co istotne, aplikacja oferuje funkcję generowania raportów w formacie HTML, które można przeglądać na ekranie lub wydrukować.

Warto zauważyć, że w FolderChangesView dostępna jest także wyszukiwarka pozwalająca na szybkie odnajdywanie plików, co przydaje się szczególnie wtedy, gdy monitorujemy wiele urządzeń jednocześnie i chcemy szybko zlokalizować odpowiednie dane.

Uwaga!

Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentNirSoft
Liczba pobrań737
Data aktualizacji18 paź 2019
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FolderChangesView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)