AndroidAkcesoriaNagrywanie rozmów i dyktafonyFonTel - Rejestrator rozmów
FonTel - Rejestrator rozmów ikona

FonTel - Rejestrator rozmów2.21.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FonTel - Rejestrator rozmów to aplikacja umożliwiająca nam rejestrację rozmów przychodzących i wychodzących. Pliki audio są zapisywane w naszym urządzeniu, a my mamy możliwość sprawnego zarządzania nimi.

Zanim użyjemy programu, należy pamiętać że nagrywanie rozmów bez zgody rozmówcy jest niezgodne z prawem. Ta regulacja prawna może się różnić, w zależności od kraju. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji otrzymamy kilka porad jak skutecznie z niej korzystać. Działanie programu jest uzależnione od modelu telefonu i wersji systemu. Nie każdy Android pozwoli nam na komfortowe nagrywanie, niezależnie od programu.

Podczas testów na Sony Z2 nagrywanie odbyło się bez problemów. Głos obu rozmówców był zrozumiały. W razie problemów, możemy spróbować zmienić źródło nagrywanego dźwięku. Rozbudowane opcje to kolejna zaleta aplikacji. FonTel - Rejestrator rozmów dysponuje nie tylko sporą ilością ustawień odnośnie samego nagrywania, ale także oferuje filtry, zabezpieczenie hasłem, synchronizację z chmurą i wiele, wiele więcej.

Przydatnym rozwiązaniem są notatki, możemy je dodać do każdej z rozmów. Treść notatek obejmuje także wbudowana w program wyszukiwarka. Autorzy nie zapomnieli także o bezpieczeństwie. Poza wspomnianą blokadą aplikacji hasłem, możemy również szyfrować nagrane pliki. Biorąc pod uwagę ilość oferowanych możliwości oraz fakt, że są dostępne za darmo, FonTel - Rejestrator rozmów jest jedną z ciekawszych propozycji w sklepie Google Play.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMetasoft
Liczba pobrań14 002
Data aktualizacji25 paź 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
FonTel - Rejestrator rozmów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)