AndroidZakupyZamawianie jedzeniafoodpanda
foodpanda ikona

foodpanda24.6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja międzynarodowego serwisu foodpanda. Za jej pomocą możemy zamawiać jedzenie z poziomu naszego telefonu. Lista lokali zostanie utworzona na podstawie naszej lokalizacji, bądź też wpisanego adresu. W większych miastach bez problemu znajdziemy dania i lokale z każdą kuchnią świata.

To właśnie ustalenie lokalizacji jest pierwszym krokiem w aplikacji. Możemy tego dokonać automatycznie, bądź też wpisać adres ręcznie. Warto również zalogować się na swoje konto, bądź też założyć nowe. Bez tego nie będzie możliwe dokończenie zamówienia. Listę otwartych restauracji możemy sortować i filtrować. Kryterium jest nie tylko rodzaj kuchni ale i metody płatność. Foodpanda pozwala na płacenie za zamówienie z poziomu smartfonu (dotpay i karty), o ile sama restauracja na to zezwoli. W pozostałych pozostaje nam wybrać tradycyjne metody za pomocą karty, bądź też gotówki.

Wcześniej jednak należy skompletować zamówienie. Mechanizm jest bardzo przejrzysty, choć do pełni szczęścia brakuje widocznego pasku postępu, który powie nam jak daleko od finalizacji jesteśmy. Dobrym rozwiązaniem jest restauracja testowa, która pozwala sprawdzić jak przebiega cały proces bez narażania się na wydatki.

Możliwość podglądu poprzednich zamówień pozwala w łatwy sposób zamówić ulubione potrawy. Miłym dodatkiem jest także menu z promocjami, gdzie często znajdziemy kupony zniżkowe.

Foodpanda to dobra propozycja dla osób często korzystający z tego typu serwisów. Na tle konkurencji wyróżnia ją możliwość płacenia za zamówienie z poziomu naszego telefonu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań118
Data aktualizacji16 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
foodpanda ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)