Fortnite na Androida już za miesiąc. Musisz tylko kupić Samsunga Galaxy Note 9

Fortnite na Androida już za miesiąc. Musisz tylko kupić Samsunga Galaxy Note 9

Fornite zadebiutuje na nowym smartfonie Samsunga, depositphotos
Fornite zadebiutuje na nowym smartfonie Samsunga, depositphotos
27.07.2018 13:08

Jedną z najpopularniejszych gier jest obecnie Fortnite. Produkcja dostępna jest na wielu platformach – Windows, macOS, Xbox One, PlayStation 4, a także można zagrać na urządzeniach mobilnych, ale tylko na iOS. Gra jednak wreszcie trafi na Androida, ale zagrać będą mogli tylko użytkownicy Samsunga Galaxy Note 9.

Fornite osiąga kolejne sukcesy, przynosząc twórcom ogromne zyski. Produkcja zarabia nawet 2 mln dolarów dziennie i to licząc zyski tylko na iOS-ie. Mimo dostępności na wielu platformach, użytkownicy Androida byli do tej pory poszkodowani. Co więcej, większość z nich nie zagra Fornite w dniu premiery wersji na Androida.

Serwis 9To5Google, powołując się na własne źródła, informuje, że Fornite początkowo pojawi się tylko na Samsungu Galaxy Note 9. Gra na nowym smartfonie Samsunga będzie dostępna na wyłączność przez 30 dni. Następnie zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom.

Zwiastun Battle Royale w Fortnite (tryb dostępny za darmo już teraz!)

Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany już 9 sierpnia, ale publicznie dostępny stanie się 24 sierpnia. W związku z tym, pozostałe osoby używające Androida, dostęp do Fornite zyskają dopiero pod koniec września.

Źródła donoszą, że Samsung planuje specjalną promocję, która będzie powiązana z Fornite. Osoby, które zamówią Note’a 9 mogą liczyć na gadżety związane z grą, a także na dodatkowe wyposażanie, w tym V-Bucks o wartości 100-150 dolarów do wykorzystania w grze. Dla pozostałych klientów przygotowana zostanie alternatywa. Prawdopodobnie będą to słuchawki AKG o zbliżonej wartości.

Jeśli nieoficjalne informacje okażą się prawdziwe, to Galaxy Note 9 będzie naprawdę drogim smartfonem. W podstawowej wersji ma kosztować 1050 euro. Z kolei model z 512 GB na pliki ma zostać wyceniony na 1250 euro.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)