Fortnite na iOS dostępny dla wszystkich! Użytkownicy Androida muszą czekać

Fortnite na iOS dostępny dla wszystkich! Użytkownicy Androida muszą czekać

Fortnite na iOS dostępny dla wszystkich! Użytkownicy Androida muszą czekać
03.04.2018 15:56

Wreszcie wszyscy użytkownicy urządzeń Apple z iOS mogą zmierzyć się z innymi graczami w Fortnite. Produkcja dostępna jest dla każdego, wystarczy wejść do sklepu z aplikacjami i kliknąć Pobierz.

Ciesząca się dużą popularnością gra trafiła już w zeszłym miesiącu na iOS, ale mogły w nią zagrać osoby z zaproszeniem. Firma Epic Games ogłosiła, że po fazie testów, gra Fortnite jest dostępna dla wszystkich. Wystarczy tylko spełnić wymagania – iPhone lub iPad z zainstalowanym iOS 11 lub nowszym.

W wersji mobilnej gracze otrzymują ten sam tryb Battle Royale, co wersja na PC i macOS. Produkcja zapewnia także te same mapy. W walkach może brać udział nawet 100 graczy, którzy lądują na jednej mapie. Do wyboru są cztery klasy postaci: rubieżnik, żołnierz, ninja i budowniczy.

Fortnite Battle Royale - iOS Launch Trailer

Port na iPhone’y i iPady prezentuje się naprawdę dobrze. Do jakości oprawy graficznej nie można mieć żadnych zarzutów, jednak trochę gorzej wypada sterowanie. Dotykowe wyświetlacze nie sprawdzają się równie dobrze, jak fizyczne przyciski. Początki mogą więc być trudne.

Fornite w wersji na iOS dostępny jest już w naszej bazie oprogramowania. Produkcja jest darmowa. Znajdziecie jeszcze wersję na Windows i macOS. Z kolei użytkownicy urządzeń z Androidem muszą czekać – gra ma pojawić się w ciągu najbliższych miesięcy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)