Fortnite na smartfonie już w 60 klatkach. Nowość tylko na iPhone'ach z procesorem Apple A12

Fortnite na smartfonie już w 60 klatkach. Nowość tylko na iPhone'ach z procesorem Apple A12

Fortnite na iOS ponownie został potraktowany priorytetowo. depositphotos
Fortnite na iOS ponownie został potraktowany priorytetowo. depositphotos
27.11.2018 19:21

Od początku użytkownicy iPhone’ów i iPadów są traktowani priorytetowo przez studio Epic Games. To oni mogli wcześniej zagrać w Fortnite, produkcję cieszą się ogromną popularnością. To także użytkownicy iUrządzeń dostali teraz możliwość uruchomienia gry w 60 klatkach na sekundę.

Jak informuje serwis The Verge, najnowsza aktualizacja Fortnite przynosi tryb 60 klatek na sekundę w wersji na iOS-a. Niestety, dostępny jest on wyłącznie na najnowszych iPhone’ach – XS, XS Max i XR. To właśnie na tych smartfonach gra powinna działać najlepiej. Nie powinno to być zaskoczeniem, bowiem mamy do czynienia z zamkniętą platformą, która umożliwia lepszą optymalizację. Ponadto, sercem nowych iPhone’ów jest naprawdę potężny układ Apple A12.

Mobilni gracze, którzy chcą rozgrywki w 60 klatkach na sekundę, będą musieli wydać dość sporą sumę pieniędzy. Według oficjalnych cen w sklepie Apple, iPhone XR w podstawowej wersji (64 GB) kosztuje 3729 zł. Z kolei iPhone XS to wydatek aż 4979 zł za wariant z 64 GB. Oczywiście produkcja działa także na starszych modelach smartfonów Apple, ale ich użytkownikom musi wystarczyć mniejsza liczba klatek na sekundę.

Fortnite w wersji na Androida działa w 30 klatkach na sekundę. Owszem, to o połowę mniej, ale taka wartość jest w zupełności wystarczająca, aby cieszyć się płynną rozgrywką. Warto również wiedzieć, że produkcja oficjalnie wspiera wyłącznie wybrane modele smartfonów z Androidem.

Mobilną wersję Fortnite znajdziecie w naszym katalogu aplikacji. Gra dostępna jest na Androida i iOS-a. Z kolei edycja na komputery została wydana na Windows i macOS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)