Forum Użytkowników STORMSHIELD za pasem: trwają zapisy na warsztaty o bezpieczeństwie IT

Forum Użytkowników STORMSHIELD za pasem: trwają zapisy na warsztaty o bezpieczeństwie IT
Oskar Ziomek

28.09.2018 15:15, aktual.: 28.09.2018 17:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w październiku w Katowicach odbędzie się II edycja Forum Użytkowników STORMSHIELD. To warsztaty i wykłady, podczas których szereg fachowców z branży podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa sieci. Spotkanie poświęcone będzie urządzeniom UTM oraz Next Generation Firewall firmy Stormshield, a kierowane jest przede wszystkim do administratorów sieci i ekspertów bezpieczeństwa IT, choć mile widziani są oczywiście także wszyscy inni zainteresowani.

Katowickie spotkanie to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń z szeregiem osób na co dzień związanych z bezpieczeństwem w IT. Wśród prelegentów znajdują się pracownicy Stormshield, w tym Matthieu Bonenfant – członek zarządu i Robert Wakim – industrial offer manager, a także specjaliści z firmy Dagma, w tym szereg inżynierów systemowych. Program wydarzenia jest wypełniony po brzegi, a na całość trzeba zarezerwować sobie cały dzień. W pierwszej kolejności na tapet trafią nowości firmy Stormshield oraz testy penetracyjne, podczas których prelegenci wraz z uczestnikami wspólnie wyszukają luki i zagrożenia w analizowanej sieci.

  • I edycja spotkania w Katowicach – część konferencyjna.
  • I edycja spotkania w Katowicach – warsztaty tematyczne.
[1/2] I edycja spotkania w Katowicach – część konferencyjna.

Wszyscy uczestnicy spotkania będą mieli także okazję wziąć udział w wybranych przez siebie warsztatach, które podzielono na dwa bloki. Dostępne opcje to między innymi warsztaty związane z bezpieczeństwem serwerów WWW, połączeniami VPN i filtrowaniem ruchu użytkowników, którzy z nich korzystają, czy tworzeniem centralnych polityk FW i VPN.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Forum Użytkowników STORMSHIELD 25 października w Katowicach z pewnością zainteresuje oficjalna strona poświęcona wydarzeniu, na której dostępny jest formularz rejestracyjny. Dodatkowo można tu poznać sylwetki prelegentów oraz szczegóły związane z harmonogramem imprezy. Większa część spotkania poświęcona jest warsztatom, a jak wyglądało to rok temu podczas I edycji można zobaczyć na krótkim filmie:

Forum Użytkowników STORMSHIELD 2017

Konferencyjno-warsztatowa część spotkania będzie trwać od godziny 9.00 do 15.40. W międzyczasie przewidziane są przerwy kawowe oraz lunch. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, uczestnicy mogą liczyć na integrację w popularnym Browarze Mariackim, znajdującym się w samym centrum miasta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)