WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFree File Unlocker
Free File Unlocker ikona

Free File Unlocker5.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Free File Unlocker to darmowe narzędzie do usuwania aktualnie używanych, zablokowanych, nieusuwalnych bądź też zajętych plików na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Wielokrotnie możemy doświadczyć sytuacji, w której Windows odmawia usunięcia wskazanych dokumentów, zdjęć, filmów lub jakichkolwiek danych, informując na przykład, że plik aktualnie znajduje się w użyciu. Możemy wówczas skorzystać z bardzo prostego rozwiązania i zainstalować aplikację Free File Unlocker, która rozwiąże wspomniany problem. Co istotne, po instalacji zostaje ona zintegrowana z Eksploratorem Windows.

Free File Unlocker usuwa pliki i foldery, które są rzekomo używane przez inną osobę lub program. Aplikacja przydaje się również wtedy, gdy system operacyjny odmawia uzyskania dostępu do treści wskazanych przez użytkownika. Możemy z niej również skorzystać jeśli nie można odczytać danych z pliku źródłowego lub dysku twardego.

Na tym jednak nie koniec, bo Free Filer Unlocker „zabija” także uruchomione procesy, dzięki czemu posłuży jako narzędzie, które zakończy działanie złośliwego programu (takie wirusy są często trudne do usunięcia) i innych niebezpiecznych plików.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 499
Data aktualizacji21 sty 2021
Rozmiar pliku14.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Free File Unlocker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)