FreeCol na weekend

FreeCol na weekend

Redakcja
22.10.2010 17:50

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy FreeCol - turową strategię w pełni opartą na regułach, zasadach i filozofii znanej i cenionej przez fanów gatunku, słynnej produkcji Colonization.

Rozgrywkę rozpoczynamy jednym kolonistą podbijając stopniowo, począwszy od 1492 roku, terytorium "nowego świata". Celem gracza jest nie tylko stworzenie licznego i potężnego narodu, ale również zapewnienie mu korzystnych warunków do egzystencji i rozwoju poprzez prowadzenie odpowiedniej polityki społecznej, ekonomicznej, gospodarczej oraz militarnej. Zwieńczeniem końcowym rozgrywki jest ogłoszenie swojej niezależności przy jednoczesnym prowadzeniu zwycięskich bojów oraz udanym odpieraniu ataków innych wrogich nacji.

Grę FreeCol można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strategiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z wrażeniami z obcowania z takimi nadchodzącymi pozycjami jak Majin and the Fosaken Kingdom oraz Hunted: The Demon's Forge, a do tego też recenzjami komputerowego Darksiders: Wrath of War, prześmiesznego DeathSpank: Thongs of Virtue oraz najnowszej Castlevanii - Lords of Shadow.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (21)