WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFRSSystemWatch
FRSSystemWatch ikona

FRSSystemWatch1.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FRSSystemWatch to narzędzie, które w czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie zmiany na dysku twardym komputera czy też w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

Poszczególne informacje są przedstawione w formie czytelnej tabeli, gdzie znajdziemy nie tylko numer danego zdarzenia, ale także datę i godzinę jego wystąpienia, odpowiednią ikonę (np. katalogu bądź pliku), ścieżkę zapisu oraz rodzaj aktywności (modyfikacja dokumentu, zmiana nazwy, itd.). FRSSystemWatch zawiera wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której możemy odnaleźć interesujące nas informacje o zachodzących zmianach, a ponadto umożliwia kopiowanie wspomnianych danych do schowka.

FRSSystemWatch może śledzić wszystkie zmiany zachodzące w komputerze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by aplikacja sprawdzała jedynie modyfikacje wskazanego obszaru na HDD (partycji, folderu lub pliku).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań184
Data aktualizacji20 cze 2019
Rozmiar pliku1.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FRSSystemWatch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)