AndroidPodróże i transportMapy topograficzne i turystyczneGaia GPS
Gaia GPS ikona

Gaia GPS2024.1

  • Gaia GPS
  • Gaia GPS
  • Gaia GPS
  • Gaia GPS

Gaia GPS to aplikacja dedykowana osobom lubiącym przemierzać świat z plecakiem. Dzięki niej użytkownicy mogą zapoznać się z trasą, używać wszechstronnych map topograficznych oraz nakładać na nie aktualną prognozę pogody.

To nie wszystko co Gaia GPS ma do zaoferowania. Podróżnicy mogą korzystać z inteligentnych narzędzi do planowania tras, zaznaczać kempingi i ciekawe miejsca oraz mierzyć odległość, wysokość i zmianę wysokości.

Twórcy podkreślają, że Gaia GPS to zarówno aplikacja do nawigacji pieszej, jak i platforma do wyszukiwania wędrówek. Dzięki wielu udogodnieniom, jest świetnym programem, który przyda się wszystkim osobom lubiącym obcować z naturą. Aplikacja posiada funkcje kempingowe, prognozy pogody, ma wprowadzone publiczne drogi gruntowe. Do tego znalazły się w niej referencyjne mapy drogowe i MVUM do wykreślania tras lądowych, 4x4 lub zjazdów.

Poza pieszymi turystami czy fanami off-roadu, także myśliwi czy narciarze mogą skorzystać z wielu ciekawych opcji, jakie znalazły się w aplikacji. Dla tych ostatnich wdrożono nakładki prognozy opadów śniegu i opadów, aby mogli stworzyć niestandardowe mapy narciarstwa i uniknąć lawinowego terenu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań314
Data aktualizacji19 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Gaia GPS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)