AndroidGrafika i fotografiaKatalogowanie i udostępnianie zdjęćGaleria Go od Zdjęć Google
Galeria Go od Zdjęć Google ikona

Galeria Go od Zdjęć Google1.9.1.597540607 release

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Galeria Go (ang. Gallery Go) to lekka alternatywa dla apki Zdjęcia Google. Zajmując mniej niż 10 MB przestrzeni, udostępnia wszystkie podstawowe funkcje związane z katalogowaniem i edycją zdjęć w systemie Android. Obsługuje foldery, jak również umożliwia kadrowanie i nakładanie filtrów.

Ciekawostką jest funkcja automatycznej poprawy zdjęcia, wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji, którą aplikacja realizuje bez konieczności łączenia z internetem. Tym sposobem narzędzie jest zdatne do użycia w dowolnym momencie, a na dodatek oszczędza pakiet danych – w odróżnieniu od "pełnowymiarowych" Zdjęć Google.

Dzięki niewielkiej wadze i wymaganiom, Galeria Go działa płynnie na większości smartfonów, również tych z najniższej półki cenowej. Z tego względu może być także przydatna dla osób, które posiadają bardzo obszerne zbiory zdjęć, albo chcą możliwie przyśpieszyć wyszukiwanie.

Nominalnie Galeria Go skierowana jest na rynki wschodzące i przeznaczona dla smartfonów z Androidem Go – ale można ją swobodnie zainstalować i wykorzystywać na regularnej wersji systemu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań657
Data aktualizacji21 lut 2024
Rozmiar pliku8.75 MB
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Galeria Go od Zdjęć Google ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)