Garmin Vivosmart HR+, czyli dopłacisz 50 euro, dostaniesz opaskę z GPS

Garmin Vivosmart HR+, czyli dopłacisz 50 euro, dostaniesz opaskę z GPS

Garmin Vivosmart HR+, czyli dopłacisz 50 euro, dostaniesz opaskę z GPS
17.05.2016 12:57

Frima Garmin, znana z cieszących się dobrą opinią urządzeń do śledzenia aktywności fizycznej, wprowadza nową wersję opaski Vivosmart. Do mierzenia przebytego dystansu wykorzystana ona wbudowany moduł GPS. Za ten dodatkowy element będziemy musieli zapłacić 50 euro.

Nowa opaska jest niemal taka sama jak Vivosmart HR, podstawową różnicą jest dodanie możliwości śledzenia z wykorzystaniem GPS. Dostaniemy więc dokładną trasę, którą pokonaliśmy. Niestety odbędzie się to kosztem czasu pracy. Według producenta podstawowa wersja zapewnia pięć dni działania, bez potrzeby sięgania po ładowarkę, taki sam czas ma zapewnić nowa edycja, o ile GPS będzie wyłączony. Natomiast jeśli będziemy chcieli skorzystać z nowej funkcji, to otrzymamy 8 godzin ciągłej pracy.

350177213498550209

Vivosmart HR+ to także liczenie kroków, przebytego dystansu, pomiar tętna oraz podawanie przybliżonej liczby spalonych kalorii, a nawet liczby pokonanych pięter. Aktywność jest automatycznie wykrywana, opaska rozpoznaje kiedy idziemy, biegamy, jeździmy na rowerze, pływamy czy siedzimy. Po sparowaniu ze smartfonem, zostaniemy poinformowani o przychodzących połączeniach, wiadomościach oraz nieodebranych notyfikacjach. Informacje o powiadomieniu zostaną pokazane na wyświetlaczu Vivosmart.

Podstawowa wersja Vivosmart HR w oficjalnym sklepie kosztuje 149 euro. Za model z wbudowanym modułem GPS będziemy musieli zapłacić 199 euro. Sporo, jak tylko za możliwość korzystania z GPS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)