GEAR na weekend

GEAR na weekend

Redakcja
26.03.2010 18:00, aktualizacja: 26.03.2010 18:12

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę GEAR - platformową grę zręcznościową utrzymaną w nieszablonowym, kreskówkowym klimacie, gdzie bohaterem jest niewielkich rozmiarów nieco dziwaczna istota z kołami zębatymi zamiast dłoni ;-).

Dzięki swemu dość osobliwemu wyposażeniu, potrafi ona zręcznie poruszać się po planszy chwytając umocowane tu i ówdzie inne zębatki tworząc tym samym odpowiednie przekładnie, które są w stanie przenieść naszego bohatera na dalekie odległości. Głównym zadaniem jest zebranie jak największej ilości rozproszonych po planszy różnych atrybutów i jak najszybsze dotarcie do wyjścia z układu.

Grę GEAR można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję Metro 2033 - produkcji w klimatach postnuklearnych, Red Steel 2 na Wii, które korzysta z przystawki Wii MotionPlus, a także hitu na PS3 ze stajni Sony - God of War III. Ponadto ogrywamy StarCrafta II i rozdajemy egzemplarze Dragon Age: Przebudzenie w wersji PC.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)