GeekWeekWro – cały tydzień tylko dla geeków

GeekWeekWro – cały tydzień tylko dla geeków
12.01.2015 04:04
GeekWeekWro – cały tydzień tylko dla geeków

GeekWeekWro to tydzień pełen wiedzy, technologii i przede wszystkim zabawy. Od 19 do 23 stycznia będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach licznych grup, które działają we Wrocławiu, 24 stycznia zaś organizatorzy zapraszają na całodzienny hackaton HackWro, który zakończy pierwszą edycję GeekWeekWro.

GeekWeekWro organizowany jest po raz pierwszy i ma na celu zebranie razem organizacji dzielących się wiedzą i doświadczeniem we Wrocławiu – mieście zwanym „polską Doliną Krzemową”. Do inicjatywy przyłączyły się już grupy:

Plan spotkań wygląda następująco:

350129951091353537

Godziny (raczej popołudniowe :-)) i miejsca spotkań znajdziecie pod podanymi wyżej odnośnikami (niektóre jeszcze nie zostały ogłoszone). Każde spotkanie to ciekawe prelekcje oraz nawiązania znajomości z osobami z branży i wymiany doświadczeń. Warto zauważyć, że na część spotkań należy się zarejestrować, korzystając z odpowiednich formularzy.

Aby być na bieżąco, warto śledzić fanpage GeekWeekWro oraz stronę wydarzenia. Atrakcji nie zabraknie i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)