GeForce Garage: 24-godzinne zawody modderów już we wtorek w Katowicach

Strona głównaGeForce Garage: 24-godzinne zawody modderów już we wtorek w Katowicach
28.09.2017 20:35
GeForce Garage: 24-godzinne zawody modderów już we wtorek w Katowicach

We wtorek, 3 października odbędzie się kolejna, druga edycja zawodów GeForce Garage. To inicjatywa skupiona wokół tworzenia komputerów oraz powiązanych z tym działań, w ramach której na kanale YouTube publikowanych jest wiele przydatnych treści. W poprzedniej edycji w konkursie wzięły udział drużyny z Polski i Rumunii, a tym razem dołączy do nich dodatkowo zespół z Czech.

Zawody polegać będą na 24-godzinnym modowaniu, a więc fizycznym przerabianiu i upiększaniu komputerów. Każda z drużyn będzie miała do dyspozycji typowe narzędzia i materiały dla majsterkowiczów oraz topowe podzespoły, które złożą się na działający komputer. Motywem przewodnim tegorocznej edycji ma być Destiny 2.

350204975177295809

Skład polskiej drużyny to Staszek „Tips” Wiertelak, Jarek „Blackwhite” Arczyński oraz Maciej „Urban” Nowak. Rumunię reprezentować będą George „Papa Jock” Poteca, Tudor „Monstru” Badica i Matei „Matose” Mihăţoiu, zaś Czechy – Filip Karel, Josef „PKBO” Dvorak oraz Jakub „Meteleskum” Metelka. Zastanawiając się, na jakiego typu modyfikacje można liczyć, warto sięgnąć do filmu podsumowującego poprzedni konkurs:

GeForce GARAGE #RiseOfTitan - podsumowanie

Nadchodzące zawody rozpoczną się na scenie katowickiej ESL Areny o godzinie 19.00 we wtorek. Od tego momentu na stworzenie gotowego komputera uczestnicy będą mieli 24 godziny. Wydarzenie będzie transmitowane w Internecie: na Twitchu, YouTubie oraz Facebooku. My będziemy natomiast na miejscu i postaramy się dostarczyć najświeższe informacje z imprezy prosto z Katowic.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)