GG zawsze pod ręką dzięki wtyczce dla Chrome

GG zawsze pod ręką dzięki wtyczce dla Chrome18.09.2015 13:28
GG zawsze pod ręką dzięki wtyczce dla Chrome

Jeśli jeszcze nie dałeś się porwać komunikatorowi Facebooka czy Hangoutom i wciąż korzystasz z poczciwego GG, z pewnością dostałeś dziś wiadomość o dostępności rozszerzenia GG dla przeglądarki Chrome. Twórcy komunikatora starają się szerzej informować o jej dostępności, choć wcale nie jest dostępna od wczoraj.

GG Plugin można znaleźć w Chrome Web Store, skąd można ją łatwo zainstalować. Po dodaniu jej do przeglądarki zostaniemy poproszeni o logowanie w webowym GG.

350142842150348737

Rozszerzenie dodaje do przeglądarki niewielki przycisk ze słoneczkiem, który pokaże liczbę nieprzeczytanych wiadomości i powiadomienia. Dzięki temu, co twórcy rozszerzenia wielokrotnie podkreślali, zawsze można kątem oka widzieć, czy ktoś chce z nami porozmawiać i ile wypowiedzi czeka w kolejce. Aby odczytać otrzymane wiadomości od znajomych, trzeba już włączyć komunikator w swojej ulubionej postaci – można na przykład kliknąć na słoneczko w przeglądarce i przejść do wersji webowej.

Kliknięcie prawym przyciskiem na słoneczko zaś pokaże menu, w którym można zmienić opis i status w sieci GG.

350142842150545345

GG Plugin przyda się przede wszystkim osobom, które w Chromie uruchamiają webową wersję GG i nie chcą zawsze trzymać otwartej karty, ale jednak chcą wiedzieć, że coś się dzieje. W innych przypadkach prawdopodobnie wystarczą powiadomienia wyświetlane przez desktopowe i mobilne komunikatory, które oczywiście znajdziecie w naszej bazie programów (Windows, OS X, Android, iOS, Windows Phone).

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)