Ghost Recon Online na weekend

Redakcja

18.01.2013 19:20, aktual.: 19.01.2013 09:32

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Ghost Recon Online — nowoczesną, drużynową strzelaninę widzianą z perspektywy trzeciej osoby. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości ukazując świat wojny w perspektywie najbliższych lat.

Tytuł jest nieustannie rozwijany przez Ubisoft Singapore już od dłuższego czasu. Mimo iż nie opuścił on jeszcze fazy beta, to pod kątem dynamizmu rozgrywki sieciowej, aspektów społecznościowych, grywalności oraz konfigurowalności stanowi on na dzień dzisiejszy najlepszą odsłonę z całej serii Ghost Recon.

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms: Launch Trailer | Ubisoft [NA]

Gracz dostaje się do elitarnych oddziałów specjalnych składających się z żołnierzy przyszłości, którzy wyposażeni w najnowsze osiągnięcia wojskowej technologii oraz szereg najbardziej zaawansowanego technicznie sprzętu prześlizgują się w czasie walki nie zauważeni tuż za plecami wroga. Są praktycznie niewidoczni, niezauważalni i niewykrywalni — są Duchami...

Ghost Recon Online oferuje możliwość wyboru pomiędzy trzema klasami Duchów: Szturmowca — żołnierza nieugiętego, walczącego na pierwszej linii ognia, Zwiadowcy — informatora zmylającego ruchy przeciwnika oraz Specjalisty — zarówno obrońcy swojej drużyny, jak i niszczyciela fortyfikacji wroga przy pomocy nowoczesnych technologii. Każda z klas posiada inne umiejętności i zdolności oraz każdej przypisane zostały inne rodzaje broni. Należy więc umiejętnie je łączyć, by optymalnie wykorzystać ich potencjał w walce z wrogiem.

Gra naszpikowana jest aspektami taktycznymi, sama zwinność choćby w najlepszym wydaniu, niestety nie wystarczy. Twórcy gry postawili na takie wartości jak umiejętność współpracy w zespole, integrowanie się z nim oraz poczucie odpowiedzialności za innych członków grupy. Nie bez znaczenia jest zmysł przewidywania i podejmowanie szybkich, trafnych decyzji. W porównaniu z poprzednimi wydaniami tytułu, w Ghost Recon Online rozgrywka jest jeszcze bardziej wciągająca i odbywa się w jeszcze bardziej zróżnicowanych środowiskach i lepiej dopracowanych lokacjach. Dynamiczną akcję uzupełniają bogate krajobrazy i świetnie dopracowane mapy.

Trzeba przyznać, że tytuł został doskonale dopracowany pod względem graficznym, jak i dźwiękowym. Dla każdego kto spróbuje swych sił w Ghost Recon Online — dobra zabawa gwarantowana!

Grę Ghost Recon Online można pobrać w dziale: Po godzinach → Gry → FPS.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (32)