GigaCon DevCon 24 kwietnia w Warszawie odwołany, najbliższy we Wrocławiu 20 czerwca

GigaCon DevCon 24 kwietnia w Warszawie odwołany, najbliższy we Wrocławiu 20 czerwca

18.04.2013 10:09

Niedawno informowaliśmy, że 24 kwietnia rusza tegoroczna seria wydarzeń GigaCon DevCon, które odbędą się w pięciu miastach Polski. Pierwsze spotkanie miało odbyć się w Warszawie w hotelu Novotel Airport 24 kwietnia, niestety organizator był zmuszony je odwołać. Pozostałe odbędą się zgodnie z planem.

DevCon to bezpłatna konferencja poświęcona przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych, aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennej pracy z tymi rozwiązaniami. Na liście poruszanych tematów znalazły się, jak zwykle, testowanie oprogramowania, programowanie na urządzenia mobilne, programowanie gier, rozwijanie chmur, środowiska i języki, bazy i hurtownie danych.

Obraz

Najbliższe spotkanie z cyklu DevCon odbędzie się 20 czerwca we Wrocławiu w Hotelu Orbis. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja. Agenda jeszcze nie została zamknięta, ale na stronie wydarzenia pojawiają się informacje o kolejnych prelekcjach. Każdy z uczestników otrzyma dodatkowo rabat na egzaminy na międzynarodowe certyfikaty: ISTQB, REQB, IBAQB, OCUP, OMG Certified UML Professional Fundamental.

Kolejne spotkania odbędą się: 22 sierpnia w Łodzi, 24 września w Krakowie i 19 listopada w Poznaniu. Warszawy DevCon nie ominie i odbędzie się tam najprawdopodobniej w październiku. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)