bDYxvebp
Glary Duplicate Cleaner ikona

Glary Duplicate Cleaner5.0.1.37

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Glary Duplicate Cleaner to godne polecenia narzędzie, którego zadaniem jest oczyszczanie dysku twardego ze zbędnych plików.

bDYxvebr

Program przeprowadza dokładną analizę magazynu danych w komputerze i wyszukuje wszelakie duplikujące się dane. Oczywiście użytkownik może definiować uwzględniane podczas działania obszary dysku, a także wskazywać typy (rozszerzenia) plików czy ich rozmiar. Glary Duplicate Cleaner w trakcie analizy porównuje m.in. nazwy plików, rozmiar, data utworzenia, charakteryzując się dużą szybkością działania i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Aplikacja w rezultacie analizy wyświetla listę duplikujących się plików, umożliwiając usunięcie wszystkich powtarzających się składników, jak również jedynie tych wybranych. Glary Duplicate Cleaner bardzo dobrze radzi sobie z obsługą zdjęć, materiałów wideo, dokumentów itd.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Glary Duplicate Cleaner 5.0.1.37wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.01 ocena
Liczba pobrań467
Data aktualizacji12 kwi 2021
Rozmiar pliku7.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Glary Duplicate Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYxvebW
bDYxvecn