1000 głosów w katalogu stron Mocne Strony !

Strona główna Aktualności

O autorze

Z wielką przyjemnością informujemy o przekroczeniu 1000-ca głosów oddanych na nasz vortal w katalogu Mocne Strony prowadzonym przez serwis Jama Mastaha. Pozwala to nam na zajęcie 8 miejsca w kategorii stron o tematyce komputerowej.

Ten, inny od wszystkich, katalog jest jednocześnie swoistym rankingiem ciekawych stron. Jak pisze Jama Mastaha: "Katalog stron (Mocne Strony - red.) pozwala na poddanie danej witryny uczciwej ocenie czytelników, a wszystkim chętnym umożliwia dotarcie do ciekawych miejsc w sieci, pozytywnie zweryfikowanych przez innych. Jest także szansą dla wybijających się projektów, którym po odpowiedniej weryfikacji postaramy się pomóc uzyskać zainteresowanie większego grona odbiorców".

Wynik ten cieszy nas tym bardziej, że nasz vortal został dopisany do katalogu Mocne Strony zaledwie niecałe 4 miesiące temu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane głosy! Oczywiście w dalszym ciągu zapraszamy do głosowania poprzez bannerek "Mocne Strony" - umieszczony po lewej stronie naszego vortalu.

© dobreprogramy
s