bDXNDtFh

GnuCash4.5-1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GnuCash to aplikacja przeznaczona do zarządzania finansami,liczenia przychodów oraz wydatków domowych, sprawdza się równieżdobrze w niewielkich firmach.

bDXNDtFj

Program pozwala na zakładanie kont, wktórych zapisywać będziemy przychody (pensja, emerytura, odsetkibankowe) i wydatki na poszczególne cele (na przykład jedzenie,rozrywka, nauka, bilet miesięczny itp). Każdy wpis zapisywany jestzgodnie z zasadami księgowości, tzn zarówno rozchód z naszego kontai przychód na konto sumujące wydatki. Konta mogą obsługiwać różnewaluty, dane mogą być importowane z formatu Quicken (QIF), orazeksportowane do Open Financial Exchange (OFX).

Możliwe jestdrukowanie potwierdzeń operacji oraz planowanie ich wykonania wprzyszłości. Wszystkie dane wyświetlane są w formie drzewkowej,dzięki czemu możliwy jest szybki dostęp do poszczególnych elementównaszego budżetu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
GnuCash 4.5-1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań191
Data aktualizacji29 mar 2021
Rozmiar pliku148.21 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXNDtFO
bDXNDtGf