GOG.com odda pieniądze za nieudaną grę „No Man's Sky” na własny koszt

GOG.com odda pieniądze za nieudaną grę „No Man's Sky” na własny koszt

GOG.com odda pieniądze za nieudaną grę „No Man's Sky” na własny koszt
27.07.2018 17:00, aktualizacja: 27.07.2018 17:34

Gra „No Man's Sky” miała oferować nam wspaniałe możliwości eksploracji kosmosu, ale dla wielu osób okazała się niewypałem. Gdy już oceny zaczęły się zmieniać z „negatywnych” na „mieszane”, wydana została aktualizacja NEXT, potencjalnie niebezpieczna dla zapisanych stanów gry. Ponadto miała wprowadzić obiecywany od dawna tryb dla wielu graczy i… w wersji na GOG.com niestety wciąż go nie mamy. Nic dziwnego, że liczni klienci chcą zwrócić produkt, który nie spełnia oczekiwań.

W tej trudnej sytuacji GOG.com znów wychodzi graczom naprzeciw. Kierujący platformą ogłosili, że sklep odda pieniądze za „No Man's Sky” niezadowolonym graczom. Należność wypłaci z własnej kieszeni, mimo że Hello Games nie oferuje zwrotu i obiecuje jeszcze w tym roku uruchomić rozgrywkę wieloosobową. Wiele osób jednak nie chce czekać.

By jeszcze bardziej rozpieścić graczy, GOG.com oferuje zwrot nawet jeśli gra nie jest już objęta standardową 30-dniową gwarancją zwrotu. By odzyskać pieniądze, trzeba skontaktować się z pomocą techniczną GOG.com. Środki zwrócone za grę znajdziemy w portfelu na koncie GOG.com.

Oczywiście od razu możemy te środki wydać na jednej z aktywnych wyprzedaży. W najbliższych dniach możemy skorzystać z wyprzedaży tygodniowej, w której sporo dobrych gier zostało przecenionych nawet o 85%, promocji gier Fellow Traveler („Crawl”, „Hacknet”, „Orwell” i inne), wyprzedaży japońskiej i obniżki cen gier Telltale Games, w tym doskonałych gier o Batmanie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (104)