Google I/O 2020 bez transmisji online

Google I/O 2019
Google I/O 2019

22.03.2020 09:00, aktual.: 22.03.2020 09:15

Mimo że Google odwołał wcześniej konferencję I/O 2020 w formie fizycznego spotkania, wydawało się, że mimo wszystko będzie ona miała miejsce w formie online. Okazało się jednak, że tak się nie stanie.

Informacja o całkowitym odwołaniu konferencji pojawiła się na Twitterze Google Developers.

– W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych deweloperów, pracowników i społeczności lokalnych - oraz zgodnie z wymaganiem "zostania w domu" przez samorząd lokalny Bay Area - niestety w tym roku nie będziemy organizować imprezy IO w żadnym charakterze – poinformował Google.

W oświadczeniu dodano też, że "w tej chwili najważniejszą rzeczą, którą każdy z nas może zrobić, jest skupienie uwagi na pomocy ludziom w obliczu nowych wyzwań, przed którymi wszyscy stoimy". Google podkreślił także, że "będzie nadal robić wszystko, co w jego mocy, aby pomóc społecznościom pozostać bezpiecznymi, poinformowanymi i połączonymi."

Co najważniejsze, firma poinformowała, że nadal "jest zaangażowana w udostępnianie bieżących aktualizacji na temat systemu Android za pośrednictwem blogów deweloperów i forów społecznościowych."

Google I/O 2020

Konferencja Google I/O to wydarzenie, podczas którego rokrocznie producenci dzielą się z deweloperami informacjami o nowych produktach. Podczas konferencji ujawniane są także cechy nowego Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)