Google ma 19 lat – w wyszukiwarce czekają kultowe gry, quizy i doodle

Google ma 19 lat – w wyszukiwarce czekają kultowe gry, quizy i doodle

Google ma 19 lat – w wyszukiwarce czekają kultowe gry, quizy i doodle
Oskar Ziomek
27.09.2017 13:54

Google świętuje swoje 19. urodziny. Z tej okazji, jak co roku zresztą, do wyszukiwarki trafił nowy doodle, który tym razem zaprasza do zakręcenia urodzinowym kołem fortuny. Twórcy przygotowali dla użytkowników 19 atrakcji, które powstały na przestrzeni ostatnich lat działania wyszukiwarki: wśród nich minigry i quizy, które publikowane były przy wielu okazjach. Jest też nowość: klasyczny, dwuwymiarowy wąż.

Aby skorzystać z niespodzianek wystarczy więc odwiedzić wyszukiwarkę i kliknąć w doodle lub skorzystać z bezpośredniego linku. Potem pozostaje już tylko zakręcić kołem by wybrać atrakcję i możemy przystąpić do zabawy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Spotkać tu można między innymi miniaturową wersję Pac-Mana, quiz z okazji Dnia Ziemi, a nawet pełnoekranowe gry. Oczywiście nie należy nastawiać się na rozbudowaną fabułę, która wciągnie nas na długie godziny. Chodzi o szybką rozrywkę, która przy okazji przypomni elementy widywane już wcześniej w wyszukiwarce. Jak wspomniano na wstępie, z okazji urodzin do Google trafia także typowy Snake. Od dziś będzie można w niego grać do woli, po odnalezieniu w wyszukiwarce.

Każdy jubileusz to również świetna okazja, by pochwalić się swoimi osiągnięciami. Przy okazji tegorocznych urodzin Google zwraca uwagę, iż obecnie funkcjonuje w 160 krajach, gdzie łącznie obsługuje ponad 4,5 miliarda użytkowników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)