Google otworzy sklep poświęcony telefonom z systemem Android

Strona głównaGoogle otworzy sklep poświęcony telefonom z systemem Android
06.01.2010 13:53
Redakcja
Redakcja

Google Android staje się coraz bardziej popularnym systemem operacyjnym. Jak informuje serwis Gizmodo, już niedługo na specjalnej stronie użytkownicy znajdą szczegółowe informacje dotyczące wszystkich wyprodukowanych urządzeń korzystających z tego systemu.

Do tej pory osoby, które chciały nabyć telefon wyposażony w system operacyjny Android nie miały możliwości szybkiego porównania wszystkich dostępnych urządzeń na jednej witrynie. Już niebawem ma się to jednak zmienić, bowiem Google (przy okazji prezentacji telefonu Nexus One) uruchomiło specjalny serwis, na którym już niebawem możliwe stanie się sprawdzenie specyfikacji wybranych telefonów.

Obecnie na witrynie dostępny jest tylko najnowszy Nexus One. Wkrótce pojawić się tu mają również szczegółowe informacje o urządzeniach oferowanych przez Verizon oraz wiele innych firm. Trzeba przyznać, że pomysł Google może zdecydowanie uprościć potencjalnym klientom znalezienie odpowiadającego im urządzenia. Jak rozwiązanie to sprawować się będzie w praktyce, przekonamy się już niebawem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)