Google Pixel i Pixel XL (przez chwilę) w przedsprzedaży – znamy specyfikację

Google Pixel i Pixel XL (przez chwilę) w przedsprzedaży – znamy specyfikację

03.10.2016 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już jutro świat ujrzy nowe urządzenia zaprojektowane przez Google, zaś wyprodukowane przez HTC. Dwa smartfony Pixel, które będą stanowić następców serii Nexus, mają zainicjować nową strategię korporacji, która większy nacisk będzie stawiać na produkcję sprzętu a także dodatkowe funkcje Androida oferowane we własnych urządzeniach na wyłączność. Mimo że oficjalna premiera dopiero jutro, już dziś dysponujemy kolejnymi szczegółami.

Fot. Android Cental
Fot. Android Cental

A to za sprawą sklepu Carphone Warehouse, który przedwcześnie upublicznił na swoich stronach ofertę nowych smartfonów Pixel. Szybko została ona wycofana, niemniej do kopii wciąż można dotrzeć za pomocą Internet Archive. Znajdziemy tam między innymi wyczerpujące informacje na temat specyfikacji.

Jeśli chodzi o samo wzornictwo, to od dłuższego czasu wiadomo, że zachwycać nie będzie się czym, gdyż Google zdecydowało się na zachowawczą, skrajnie zwyczajną bryłę. Dzięki informacjom opublikowanym przez Carphone Warhouse, możemy upewnić się natomiast, że urządzenia będą posiadać czytnik linii papilarnych na tylnej części obudowy. Nie potwierdziły się natomiast informacje, według których Pixele mają być sprzedawane także w niebieskim (a w zasadzie naprawdę niebieskim) wariancie, choć może być to jedynie kwestia sklepu CW.

Fot. Android Cental
Fot. Android Cental

Tym, co przyciąga uwagę jest akcentowanie w opisie urządzenia funkcji Google Assistant. W przypadku Pixela XL jest on wymieniony w punktach podsumowujących największe zalety urządzenia. Potwierdzają się zatem doniesienia, według których Google przygotowało dla tych, którzy zdecydują się na zakup Pixeli, zaawansowanych funkcji związanych z asystentem, najpewniej aktywowanym z poziomu odświeżonego panelu przycisków funkcyjnych. Więcej szczegółów już jutro.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)