Google Play Music All Access dostępne w promocji: tylko 3,33 zł za trzy miesiące

Google Play Music All Access dostępne w promocji: tylko 3,33 zł za trzy miesiące

Google Play Music All Access dostępne w promocji: tylko 3,33 zł za trzy miesiące
Redakcja
09.03.2015 15:47

Google po raz kolejny stara się przekonać klientów do sięgnięcia po usługę Google Play Music All Access i w związku z tym przygotowało ciekawą promocję. Już za zaledwie 3,33 zł możemy otrzymać dostęp do strumieniowanej muzyki na okres trzech miesięcy. Niestety, w całej promocji jest pewien haczyk. Dotyczy ona tylko nowych użytkowników, którzy jak do tej pory nie korzystali z usługi muzycznej Google.

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste. Wystarczy przejść na odpowiednią stronę, która zawiera kupon, a następnie zostaniemy przekierowani do sklepu Google Play. Tam będziemy mogli wykupić usługę. Tradycyjnie już Google poprosi o numer karty kredytowej, z której ściągnie opłatę w wysokości 3,33 zł za okres trzech miesięcy. Wykorzystać możemy także kupony doładowujące Google Play. Po tym czasie, a także w przypadku gdy nie korzystamy z promocji, normalna cena wynosi 19,99 zł na miesiąc, czyli dokładnie tyle samo, co w przypadku konkurencji. Z promocji mogą skorzystać jedynie nowi użytkownicy. Jeżeli już kiedyś testowaliście Google Play Music All Access, lub opłacaliście tę usługę, nie będziecie mogli skorzystać z promocji bez tworzenia zupełnie nowego konta.

Obraz

Muzyka Google Play jest dostępna w Polsce od stosunkowo niedawna, bo firma wprowadziła ją dopiero w maju ubiegłego roku. Stało się to w momencie, gdy na rynku działała już sprawna i w miarę ugruntowana konkurencja w postaci Spotify, Deezera i WiMPa. Oferta nie odbiega od tego, co znajdziemy w podobnych rozwiązaniach tego typu – użytkownik otrzymuje dostęp do ponad trzydziestu milionów utworów z poziomu przeglądarki, a także na urządzeniach mobilnych. Do dyspozycji klientów oddano również radia tworzone automatycznie na podstawie preferencji słuchacza, jego ulubionych wykonawców i nastroju. Tworzone przez nas playlisty są synchronizowane pomiędzy wszystkimi urządzeniami, a na wypadek braku połączenia muzyka może zostać pobrana do odtwarzania w trybie offline.

Elementem wyróżniającym usługę firmy Google jest możliwość przesłania do chmury aż 50 tysięcy własnych plików muzycznych, a następnie odtwarzanie ich na dowolnym urządzeniu. Do tego celu nie jest nawet wymagane wykupowanie subskrypcji, opcja ta jest dostępna zupełnie bezpłatnie. Niezależnie od tego, z jakiej wersji korzystacie, zapraszamy do pobierania klienta Muzyki Google Play z bazy naszego serwisu. Dostępna jest dla systemów Android i iOS, użytkownicy Windows Phone mogą z kolei skorzystać z nieoficjalnego, acz bardzo udanego Player for Google Play Music.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)