Google Podcasts: nowa aplikacja pozwoli posłuchać także polskich audycji

Google Podcasts: nowa aplikacja pozwoli posłuchać także polskich audycji

20.06.2018 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa aplikacja Google, która służy do słuchania podcastów, została właśnie globalnie udostępniona. Biblioteka materiałów wygląda na dość obszerną, na liście nie brakuje polskich pozycji.

Co ciekawe, bardzo podobne możliwości znajdziemy już od dłuższego czasu w innej aplikacji Google. Podcastów można słuchać w Muzyka Google Play, a aplikacja Google Podcasts nie wnosi większych różnic i nowości. Gromadzi funkcje dotyczące podcastów, które wyglądają jak część opcji wydzielonych z Muzyka Google Play. Stworzenie oddzielnej aplikacji może jednak przyspieszyć rozwój usług Google związanych z podcastami i to właśnie do oddzielnej aplikacji mogą najwcześniej trafiać wszystkie nowości.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Interfejs Google Podcasts podzielony jest na kilka głównych sekcji: Najpopularniejsze podcasty, Podcasty zyskujące popularność czy Najpopularniejsze podcasty w kategorii sport i rekreacja. Na listach znajdziemy zarówno zagraniczne produkcje, jak chociażby The Vergecast, a także polskie treści: Stacja zmiana, weszlo.fm czy Pogaducha.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Interesujące kanały można subskrybować, co pozwala być na bieżąco z nowymi odcinkami. Ponadto można pobrać wybrane materiały, aby móc później słuchać ich offline. Aplikacja otrzymała również wygodną i szybką wyszukiwarkę. Z kolei nowe podcasty będą proponowane na podstawie preferencji konkretnego użytkownika, a także historii używania aplikacji.

Aplikacja Google Podcast dostępna jest w wersji na Androida.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)