Google usuwa błąd z Android Auto. Nawigacja powinna już wyświetlać się poprawnie

Google usuwa błąd z Android Auto. Nawigacja powinna już wyświetlać się poprawnie

Google naprawiło błąd w nawigacji dostępnej w Android Auto, depositphotos
Google naprawiło błąd w nawigacji dostępnej w Android Auto, depositphotos
23.07.2018 18:47

W kwietniu część użytkowników Android Auto zauważyło problemy z poprawnym wyświetlaniem nawigacji. Problem dotyczył Map Google i miał zostać rozwiązany w czerwcu. Jednak na odpowiednią aktualizację musieliśmy poczekać trochę dłużej.

W wybranych sytuacjach obraz w Mapach Google wyglądał jakby został poddany rygorystycznej kompresji, tracąc zauważalnie na jakości. Artefakty obrazu mogły być na tyle widoczne, że utrudniały lub wręcz uniemożliwiały korzystanie z nawigacji. Problem dotyczył różnych urządzeń i występował w różnych samochodach.

źródło: androidpolice.com
źródło: androidpolice.com

Firmie Google udało się rozwiązać problem. Aktualizacja, która eliminuje błąd w Android Auto, będzie wydawana etapami. Do wszystkich użytkowników powinna trafić w ciągu kilku najbliższych tygodni. Poprawki Map Google są częścią aktualizacji Usług Google Play.

Aplikację Android Auto, która jest niezbędna do korzystania z oprogramowania Google w samochodzie, znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Z Android Auto można korzystać na dwa sposoby. Pierwszy to używanie aplikacji wyłącznie na smartfonie. Druga metoda sprowadza się do podłączenia smartfonu do systemu infotainment w samochodzie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)