Gra o Tron stanie się grą – produkcją zajmie się Bethesda?

Gra o Tron stanie się grą – produkcją zajmie się Bethesda?

28.08.2017 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przeglądając Internet, w tym nawet strony z memami, spotkamy się z nadziejami fanów Gry o Tron, którzy chcieliby zobaczyć wirtualne Westeros. Dodają często, że taką produkcją z powodzeniem mogliby się zająć twórcy Wiedźmina 3 lub Skyrima. Mamy dla nich świetną wiadomość, bowiem wyciekły informacje, sugerujące, że właśnie Bethesda ma pracować nad grą bazującą na Grze o Tron.

Użytkownicy forum NeoGaf zauważyli, że w sieci sklep Target pojawił się nowy produkt. Nie zostały ujawnione żadne informacje, oprócz samej nazwy – Bethesda : Game of Thrones. Mamy więc informację, że produkt miałby zostać stworzony przez studio odpowiedzialne m.in. za Skyrima, czyli jednego z najlepszych RPG ostatnich lat, a całość zostanie oparta o cieszącą się ogromną popularnością Grę o Tron.

Niestety żadnych dodatkowych informacji obecnie nie mamy. Jednakże całość jest jak najbardziej prawdopodobna. Po pierwsze, sięgnięcie po markę Gra o Tron oznacza od razu ogromne zainteresowanie. Po drugie, Bethesda ma spore doświadczenie w tworzeniu ogromnych, rozbudowanych wirtualnych światów, a takim światem mógłby być kontynent Westeros. Po trzecie, informacji o następcy Skyrima prawie nie ma, a jeśli powstaje, to jest jeszcze we wczesnym fazie rozwoju. Kontynuacja serii TES może poczekać, i tak powinna się bardzo dobrze sprzedać, a właśnie teraz jest najlepszy moment na wypuszczenie gry bazującej na Grze o Tron.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Official Trailer

Oczywiście mamy do czynienia tylko z informacją o produkcie, który miałby się pojawić w sklepie Target. Jak już kilkukrotnie się przekonaliśmy, podobne przecieki nie zawsze znajdowały pokrycie w rzeczywistości. Dodatkowo nie ma żadnych danych, czy Bethesda : Game of Thrones faktycznie oznacza grę, która trafiłaby na konsole i PC, a nawet jeśli, to przecież nie musi to być wielka produkcja jak Skyrim, a np. tylko prosta karcianka.

Pozostaje mieć jednak nadzieję, że otrzymamy ogromny wirtualny świat, bazujący na Grze o Tron. Liczymy również, że nowa gra byłaby bardziej dopracowana od Fallaouta 4, który wyszedł spod rąk Bethesdy oraz lepsza od średniej gry Gra o Tron, wydanej w 2012 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)